Nagrody Rektora WUM dla nauczycieli akademickich za działalność naukową. Termin składania: 15 kwietnia. Miejsce składania: właściwy dziekanat

Uprzejmie informuję, że w dniu 16 marca 2009 Senat WUM podjął Uchwałę określająca zasady i tryb przyznawania nagród Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Załacznik nr 1 do ww. Uchwały stanowi Regulamin przyznawania  nagród Rektora WUM nauczycielom akademickim. Zgodnie z zapisami ww. regulaminy wniosku należy składać do dnia 15 kwietnia do właściwych Dziekanatów.  W przypadku jednostek nie wchodzących w skład wydziałów wnioski należy składać bezpośrednio do Rektorskiej Komisji ds. Nagród i Odznaczeń do 15 maja. Druki wniosków oraz ww. regulamin znajdują się również w zakładce  Nagrody naukowe - Nagrody Rektora.