Termin złożenia w Działe Nauki wniosków o finansowanie projektów badawczych: własnych, habilitacyjnych, promotorskich upływa w dniu 23.01.2009

Szanowni Państwo! Uprzejmie przypominamy, że w dniu 31.01.2009 Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego kończy nabór wniosków o finansowanie projektów badawczych (własnych, habilitacyjnych i promotorskich). Wnioski składane są za pośrednictwem Internetu pod adresem: www.osf.opi.org.pl, po wcześniejszej akceptacji władz Uczelni. Jednocześnie informujemy, że warunkiem przyjęcia wniosku przez MNiSzW jest dokonanie pisemnej formy aplikacji. W związku z powyższym oraz ze względu na konieczność uzyskania podpisów Władz Uczelni, prosimy o składanie wniosków (w 3 egz.) do Działu Nauki do dnia 23.01.2009.