Rozpoczęcie internetowego naboru wniosków o finansowanie projektów badawczych

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego rozpoczyna internetowy nabór wniosków o finansowanie projektów badawczych (własnych, habilitacyjnych i promotorskich) w XXXV konkursie. Wnioski należy składać za pośrednictwem Internetu pod adresem: www.osf.opi.org.pl, po wcześniejszej akceptacji władz Uczelni. Termin składania wniosków w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego upływa 31 stycznia 2008 roku.

Uwaga: konieczne jest utrzymanie pisemnej formy aplikacji. W związku z tym prosimy o dostarczenie 3 egzemplarzy wydrukowanej wersji z systemu OSF podpisanej przez kierownika projektu w nieprzekraczalnym terminie do dnia 23 stycznia 2008 r. do Działu Nauki (pok. 307/309) w celu podpisania przez Prorektora ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą AM i Kwestora AM.

W przypadku wątpliwości merytorycznych prosimy o kontakt z Działem Nauki (tel. 0-22 57 20 307/309/359/383) lub z Departamentem Badań Naukowych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Pierwszy egzemplarz wersji drukowanej wniosku w systemie OSF podpisany przez władze Uczelni zostaje przesłany przez kierownika projektu do Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Kierownik projektu po zaakceptowaniu wersji drukowanej przez władze Uczelni przesyła wersję elektroniczną wniosku do Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Drugi egzemplarz wniosku podpisany przez władze Uczelni zostaje w Dziale Nauki. Trzeci egzemplarz przeznaczony jest dla kierownika składanego wniosku.