Pilotażowy program Index Copernicus

Akademia Medyczna w Warszawie przystąpiła do pilotażowego programu Index Copernicus, którego celem jest ocena dorobku naukowego nauczycieli akademickich i pracowników inżynieryjno-technicznych naszej uczelni. Program ten prowadzony jest przez Ośrodek Przetwarzania Informacji (OPI) na zlecenie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

W związku z powyższym pracownicy objęci oceną proszeni są o wypełnienie w terminie do 14 września 2007 r. formularza znajdującego się na stronie internetowej pod adresem http://pdp.am.edu.pl.

Warunkiem koniecznym wprowadzenia danych do formularza jest wyrażenie przez osoby zainteresowane zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych o dorobku naukowym i publikacjach w celu wprowadzenia ich do bazy danych serwisu Index Copernicus i przeprowadzenia oceny parametrycznej dorobku naukowego, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).