Rozpoczęcie internetowego naboru wniosków o finansowanie projektów badawczych

Dział Nauki informuje, że Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego rozpoczyna internetowy nabór wniosków o finansowanie projektów badawczych: własnych / habilitacyjnych / promotorskich w XXXVI konkursie. W związku z powyższym prosimy o składanie w/w wniosków za pośrednictwem Internetu pod adresem: www.osf.opi.org.pl, po wcześniejszej akceptacji władz Uczelni. Zapraszamy Państwa do składania wniosków terminie od 2.05 – 31.07.08.

Jednocześnie informuję, że warunkiem przyjęcia wniosku przez MNiSW jest dokonanie pisemnej formy aplikacji. W związku z powyższym prosimy o dostarczenie 3 egzemplarzy wydrukowanej wersji z systemu OSF podpisanej przez kierownika projektu w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 lipca br. do Działu Nauki pok. 427/428 w celu podpisania przez Prorektora ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą AM i Kwestora AM.

W przypadku wątpliwości merytorycznych pojawiających się przy sporządzaniu wniosku prosimy o kontakt z Działem Nauki tel. 57–20–300/307/309/359/383 lub z Departamentem Badań Naukowych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Pierwszy egzemplarz wersji drukowanej wniosku w systemie OSF podpisany przez władze Uczelni zostaje przesłany przez kierownika projektu do Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Drugi egzemplarz wniosku podpisany przez władze Uczelni zostaje w Dzieł Nauki.

Trzeci egzemplarz przeznaczony jest dla osoby zainteresowanej (kierownika składanego wniosku).

Kierownik projektu po zaakceptowaniu wersji drukowanej przez władze Uczelni przesyła wersję elektroniczna wniosku do Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.