L'Oréal Polska dla Kobiet i Nauki - konkurs stypendialny (składanie wniosków do 31.07.2009)

Uprzejmie informujemy, że l'Oréal Polska dla Kobiet i Nauki przy wsparciu Polskiego Komitetu ds. UNESCO organizuje kolejny konkurs stypendialny. O stypendium mogą ubiegać się doktorantki (w wieku do 35 lat) i habilitantki (w wieku do 45 lat) prowadzące badania w dziedzinach biologiczną - medycznych. W ramach konkursu przyznane zostaną trzy roczne stypendia doktoranckie wynoszących po 20.000 PLN oraz dwa habilitacyjne w wysokości 25 000 PLN.

Osoby ubiegające się o stypendium powinny przesłać do dnia 31 lipca 2009 roku swoje kandydatury poparte dokumentacja naukową wraz z wymaganymi załącznikami  na adres przewodniczącej Jury: Prof. dr hab. Ewa Łojkowska, Katedra Biotechnologii, Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG & AMG, ul. Kładki 24, 80-822 Gdańsk z dopiskiem "L'Oréal Polska dla kobiet i nauki" oraz w formie elektronicznej  (bez załączników)  na adres: lojkowska@biotech.ug.gda.pl.

Szczegółowe informacje nt. konkursu znajdują się na stronie  http://www.lorealdlakobietinauki.pl/. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z  firmą l'Oréal: Maria Majdrowicz, (22) 67 60 280, mmajdrowicz@pl.loreal.com

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że wnioski nie wymagają podpisu Władz WUM. Jednoczesnie prosimy o poinformowanie o złożeniu wniosku Działu Nauki.