Konkurs „Cudze chwalicie, swego nie znacie” (termin składania wniosków upływa w dniu 28.09.2009)

Przypominamy o zbliżającym się terminie zamknięcia konkursu ogłoszonego przez Polską Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland” oraz Wyższą Szkołę Ekonomii i Innowacji w Lublinie pt. „Cudze chwalicie, swego nie znacie”.

Do konkursu mogą przystąpić naukowcy, doktoranci, jednostki naukowe, instytuty badawcze oraz szkoły wyższe pragnące podzielić się sukcesami na polu naukowym. Warunkiem udziału jest zgłoszenie swoich osiągnięć naukowych w jednej z czterech, wyróżnionych przez organizatorów, kategorii: nauki techniczne, nauki ścisłe, nauki przyrodnicze i medyczne oraz nauki humanistyczne i społeczne.

W I etapie konkursu wybrana Kapituła wytypuje 40 najlepszych zgłoszeń zaś w II etapie nagrodzi cztery z nich – po jednym z każdego bloku tematycznego. Jednocześnie 40 projektów zakwalifikowanych do II etapu zostanie poddanych ocenie internautów, którzy przyznają czterem z nich tzw. „nagrodę publiczności”.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są od dnia 17 czerwca do 30 września br. Zainteresowane udziałem w konkursie osoby prosimy o złożenie wniosków do Działu Nauki do dnia 28.09.2009.

Szczegółowe informacje na ten temat wraz z regulaminem konkursu dostępne są na stronie:http://www.topnauka.pl/