39 konkursu projektów badawczych: własnych, habilitacyjnych i promotorskich (termin składania: Dział Nauki WUM 15.01.2010; MNiSZW 31.01.2010)

W dniu 31 stycznia 2010 roku upływa termin naboru wniosków o finansowanie projektów badawczych: własnych, habilitacyjnych i promotorskich w ramach 39 konkursu organizowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.Wnioski, należy sporządzić w systemie OSF (https://osf.opi.org.pl), a następnie wydrukować, podpisać oraz złożyć w trzech egzemplarzach, do dnia 15 stycznia 2010 w Dziale Nauki (pok. 419a, 427, 428). Wraz z wnioskiem należy złożyć oświadczenie (patrz załączniki) w sprawie utrzymania planowanej do zakupu aparatury (Zarządzenie nr 38/2009, Rektora WUM, z dnia 18 maja 2009). Po formalnej weryfikacji wniosku i akceptacji Władz Uczelni wnioski składane są w formie elektronicznej poprzez system OSF oraz w formie papierowej w Kancelarii Ogólnej Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, ul. Hoża 20, 00-529,  w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 stycznia 2010. Dział Nauki zaprasza na konsultacje. Telefony kontaktowe do MNiSzW oraz OPI (sprawy techniczne) dostępne na ww. stronie systemu. Rozporzadzenia definiujące kryteria i tryb przyznawania oraz rozliczania środków finansowych na naukę, przeznaczonych na finansowanie projektów badawczych dostępne w zakładce Granty Ministerstwa Nauki.